Zelfvertrouwen is belangrijk tijdens het opgroeien. Ook op heel jonge leeftijd. Maar niet elk kind heeft er evenveel van… waar het ene kind denkt dat het álles kan en je het haast moet behoeden voor zelfoverschatting en gevaar, gelooft een ander kind helemaal niet in zichzelf en durft niks te doen wat het nog nooit gedaan heeft. En daar zit nog een heleboel tussen!
Op dinsdag 17 juni om 19:30 organiseren wij het gratis webinar ‘Zelfvertrouwen’, voor ouders en opvoeders van kinderen in de onderbouw van de basisschool, dus ongeveer 4 t/m 9 jaar.
Vul dit formulier in en de rest wijst zich vanzelf!
Dit webinar is bedoeld voor ouders van kinderen in de leeftijd van de onderbouw van het primair onderwijs, dus ongeveer 4 t/m 9 jaar. Milou Hutzemakers en Irma van der Horst (jeugd- en gezinswerkers / schoolmaatschappelijk werkers bij Partners in Welzijn) geven informatie en tips over zelfvertrouwen bij kinderen.
Vind jij dat jouw kind wel wat meer zelfvertrouwen kan gebruiken en wil je weten hoe jij hierbij kunt ondersteunen? De volgende thema’s komen aan bod:
Tijdens het webinar is er ruimte voor het inbrengen van vragen.
Je kunt het webinar volgen vanaf je computer, tablet of telefoon.
Deelname is gratis, privacy gewaarborgd.
Na afloop ontvang je automatisch een link naar de replay, zodat je altijd nog eens op je gemak kunt terugkijken.
Hieronder vind je een aantal items (artikelen en webinars) die gemaakt zijn door Opgroeienin046.nl, passend bij het thema zelfvertrouwen.
Heb je naar aanleiding van dit artikel een vraag? Wil je graag met iemand in contact komen omdat je vragen of zorgen hebt? Bel of stuur een whatsapp-bericht naar het CJG 046-8506910 of mail naar info@cjg-wm.nl en we zorgen dat jouw vraag op de juiste plek terecht komt.
Geplaatst op 13 mei 2025 | Categorie Nieuws, Peuter, Schoolkind
Opvoeden en opgroeien doe je samen! Wij werken daarom actief samen met gemeenten en partners uit de regio.